Queen of the Crystal Rays Mobile Pokies Review

Microgaming jest odpowiedzialny za dostarczanie jednych z najlepszych mobilnych pokies do branży kasyna online. Ich najnowsze wydanie nazywa się królową promieni kryształowych i obiecuje być fantastycznym tytułem wypełnionym fantazji ze wszystkimi załącznymi dzwonkami i gwizdkami. Gra wychodzi z Crazy Tooth Studio, który zapewnia Microgaming z ekskluzywną treścią. Oferuje on motyw laserowy Fantasy 80's - myśl Tron - dzięki wspaniałym grafikom mobilnym Pokies, żywe kolory i mnóstwo funkcji bonusowych, aby wszyscy byli szczęśliwi.

Zamrożona fantazja Pokie

Tak jak w przypadku wielu prawdziwych pieniędzy Microgaming mobilne pokies., Królowa promieni kryształowych jest tytułem średniego wariancji z umiarkowaną zmiennością. Oznacza to, że możesz spodziewać się przyzwoitej zwycięstwa po kilku minutach przędzenia bębnów. Gra została uwolniona z RTP o 96,7%, a to wskazuje, że bogate nagrody czekają na Ciebie!

Za kolorową grafiką lub efektami dźwiękowymi w stylu 80-stylowym, Queen of the Crystal Rays posiada interesującą konfigurację bębnów 6x4, z 25 liniami, które mogą rozszerzyć się w 50 liniami podczas aktywnej gry. Zakłady mogą zacząć od zaledwie 0,20 kredytów na spin i idą do końca do 50 kredytów. Domyślna liczba monet jest ustawiona na 100, jednak można zwiększyć to do 5000 monet.

Kasyna online Możesz iść zagrać w tym online Pokie

Zagraj teraz
Zagraj teraz
Zagraj teraz

Granie do Win.

Wypłata występuje, gdy symbole mobilne Pokies lądują w aktywnej linii od lewej do prawej. Symbole wysokiego płatnego obejmują kryształową królową, klatkę piersiową skarbów, kielich i złoty kocioł. W przypadku symboli niższych płac, deweloper używał kolorowych klejnotów fioletowych, czerwonych, zielonych i niebieskich.

Istnieje również kilka specjalnych symboli, które należy zwrócić uwagę, w tym symbol dzikiego, który zastępuje każdy inny symbol, 2x symbol mnożnikowy, który podwaja swoją wygraną, a symbol bonusowy, który wyzwala bonusową rundę.

Inne mikrogamingowe pokies, które możesz wypróbować

Zagraj teraz
Zagraj teraz
Zagraj teraz

Funkcja Crystal Ray.

Funkcja Crystal Ray może aktywować losowo na dowolnym spin w grze bazowej. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz długo czekać, zanim będziesz miał szansę doświadczyć zabawy. Po wyzwoleniu, konfiguracja wszystkich zmian gry pokaśnych mobilnych. Liczba linii gotowych podwaja się do 50, z dodatkowymi dzikim symbolami dodawał do mieszanki, a także mnożniki.

Królowa bonusu promieni kryształowych

Królowa promieni kryształowych jest ustawiona jako jedna z najbardziej wyjątkowych prawdziwych pieniędzy mobilnych Pokies wydanych w 2019 roku. Gra bonusowa sprawia, że jest jeszcze bardziej lukratywny i może być aktywowany przez lądowanie 3 lub więcej symboli rozproszonych w dowolnym miejscu na 6 bębnach. Bonus jest rodzajem gry planszowej, w której przyznawałeś 4 obroty, aby spróbować po drodze, zbierając wartości kredytowe po drodze. Im dalej dostaniesz płytę, tym więcej kredytów możesz wygrać.

Zagraj teraz