Nikola Tesla's Incredible Machine ™ Pokies gry

Jeśli chcesz oderwać od tradycyjnego Pokies... To albo ponad top w kategoriach ich tematu, albo wyjątkowo nudne, oferując standardowe symbole, takie jak bar, siódemki i wiśnie - wtedy przyszedłeś do właściwego miejsca. Najnowsze gry online Gaming Yggdrasil wnosi coś świeżego i innowacyjnego do świata gier online. Jego nazwa? Niesamowita maszyna Nikola Tesły ™. Ten tytuł jest oparty na Nikola Tesla, serbsko-amerykańskim wynalazcy, który był futurystą odpowiedzialnym za wiele innowacyjnych wzorów, które są nadal popularne na świecie. W tej grze Pokies, jednak gracze w Polsce, a na całym świecie mogą doświadczyć siły niesamowitej maszyny Tesli, która ma moc do wyrzucania APLENTY. Przyjrzyjmy się bliżej poniżej.

Projekt symbolu

Ta gra Pokies nie tylko oferuje motyw o magicznych wynalazków, daje graczom możliwości wymyślania niektórych atrakcyjnych wypłat - poprzez lądowanie odpowiednich kombinacji symboli oczywiście. Znajdziesz zatem różne ikony związane z motywami na bębnach, w tym samego Nikola, który również reprezentuje dzikie gry i płaci do 100 monet na pięć na wypowieści. Następnie występuje stoper, okulary i ciasto, które płacą 100, 50 i 10 monet odpowiednio dla kombinacji pięciu symboli. Znajdziesz również standardowe karty do gry o niskiej wartości: A, K, Q, i J. Rozmiary zakładów można zmienić do minimum 0,25 kredytów na spin, do maksymalnie 75 kredytów, a gra Pokies jest dostępna Większość urządzeń komputerowych, laptopa, mobilnych i tabletów.

Dodatkowe atrybuty

Jeśli chodzi o funkcje bonusowe, ta gra Pokies oferuje szeroką gamę. Pierwszym jest bonus energetyczna, która zostanie aktywowana, gdy pojawiają się trzy podobne symbole (oprócz dzikiego i rozproszonego) pojawiają się na trzecim bębnach. Jeśli bonus jest aktywowany przez trzy symbole niskiego wartości, gracze otrzymają trzy spiny bonusowe, podczas gdy ikony wysokiej wartości spowodują pięć spinów bonusowych. Dostarczysz również szansę zagrać jednego z trzech dodatkowych symboli:

Ta gra Pokies oferuje również bezpłatny bonus spinów, który jest aktywowany, gdy wylądujesz na trzech lub więcej rozpraszających. Zrób to pomyślnie, a otrzymasz osiem, dziesięć lub dwunastu wolnych spinów jako nagrodę. Co więcej, podczas wygranych kombinacji funkcji zostaną wywołane z obu stron - począwszy od piątej bębnówki, aby kołysać jeden.

Gdzie grać w niesamowitą maszynę Nikola Tesli

Dig w tej wyjątkowej grze Pokies online i odkryj, dlaczego tak wielu graczy w Polsce oceniło go wśród najlepszych w biznesie. Wystarczy wyszukać kasyna online, które oferuje oprogramowanie Yggdrasila, a powinieneś być dobry!

Zagraj teraz