African Quest ™ Online Pokies w Polsce

Przeżyj piękno Afryki w nowym Online Pokies.... To zabierze Cię w podróż wypełnioną pomarańczowym skradą i wspaniałymi krzakami, podziwiając w niektórych najlepszych stworzeń natury. Teraz dostępny do gry w Polsce, African Quest ™, ponieważ nazwa sugeruje, płaci hołd do egzotycznego kontynentu afrykańskim, wszystkiego, co zapewnia entuzjastom gier dostęp do innowacyjnych funkcji, które zawierają NIFTY 1024 sposoby wygrania mechanika gry. Zaprojektowany przez Microgaming we współpracy z niezależnym partnerem studyjnym Triple Edge, ta gra Pokies oferuje niesamowitą grafikę i jest odtwarzane na większości urządzeń PC, Laptopa, Mobile i Tablet. Oferując wspaniałe kolory, które pozwalają graczom wykorzystać istotę Afryki, tej gry online i mobilnej gry jest pakowane z dużą ilością obietnicy. Przyjrzyjmy się bliżej tego, czego można oczekiwać, gdy biorąc go na spin.

Symbole związane z motykami

Afrykańskie safari nie jest kompletne bez dzikich zwierząt. A podczas wirtualnego safari w African Quest ™ można dostrzec słonie, nosorożce, żyrafy, zebry i, oczywiście lwy. Pamiętaj, aby zachować oko na dowolne ikony lwa, ponieważ są one najbardziej satysfakcjonujące, płacąc do 7,50 razy stawkę na pięć na wypowieści. Znajdziesz tu także tradycyjne ikony karty do gry o niskiej wartości: A, K, Q, J, 10 i 9. Drzewo AKACIA reprezentuje dzikie gry i może zastąpić wszystkie symbole, oprócz rozproszenia. Dzika ikona może pojawić się na drugiej, trzeciej i czwartej bębnach. Złoty medalion z kontynentem afrykańskim reprezentuje rozproszenie gry i płaci w dowolnej pozycji. Co więcej, oprócz pięknie zaprojektowanych symboli i wspaniałych kolorów, African Quest ™ oferuje również pewne satysfakcjonujące funkcje bonusowe, które działają w następujący sposób.

Zagraj teraz

Świetne funkcje bonusowe

Gracze mogą skorzystać z bezpłatnego bonusu spinów, aktywowanych po lądowaniu trzech lub więcej rozprasza się w dowolnym miejscu bębnów. Na początku wolnych spinów gracze będą musieli wybrać preferowane bezpłatne opcje spinów. Ponadto trzy lub więcej rozpraszaczy podczas bezpłatnego bonusu spinów zostaną przywrócić darmowe bonus spinów, podczas gdy dwie zwalniki nagrody dodatkowe spiny. Dzikie wyzwalane podczas wolnych spinów przyznają losowe mnożniki, które zostaną określone przez początkowo wybraną opcję Free Spins.

Gracze mogą również wybrać, aby aktywować funkcję RESPIN, za dodatkową opłatą. Po zakończeniu obrotu podstawowego gracze mogą zdecydować się na reel w nadziei, aby wywołać zwycięską kombinację. Gracze mogą poprosić jedną bębnnę na raz, a tylko wygrywa, które obejmowały bębny, które zostały opłacone. Ta funkcja jest znana jako Hyperspins ™ i jest jednym z wielu innowacji Microgaming, które sprawiają, że gra jest bardziej wyjątkowa i satysfakcjonująca.

Za bębnami

Afrykańskie zadanie jest oceniane jako wysoka zmienność Pokie, co oznacza, że większe wygrane są do chwytania, ale gra opłaca się rzadziej. Zmienność może być również zrównana z ryzykiem, więc może być konieczne podjęcie ryzyka, ale nagrody będą tego warte! RTP jest bardzo obfite 96,02% i wspina się aż do 96,52%, gdy funkcja RESPIN jest w grze. RTP teoretycznie wskazuje, jak często gra opłaca się na każdy 100 zakładach, a tym wyższy jest, tym lepiej!

Ta Afrykańska tematyczna Pokie jest również zaprojektowana, aby pasowała do wszystkich graczy Bankrolls i ma ogromny zakres zakładów. Zakłady można umieścić nawet na 0,50 na spin i idź do końca do 250.

Gdzie grać w African Quest ™

Jackpotcity to miejsce, w którym znajdujesz się, jeśli znajdziesz się w Polsce, czy wszędzie indziej na świecie, i szukasz szerokiej gamy gier online pokies z Microgaming. A dobrą wiadomością jest to, że ten Powerhouse właśnie dodał afrykańską quest ™ do jego katalogu, dając Ci dostęp do wirtualnego raju z dotknięciem lub kliknij przycisk!

Zagraj teraz