Ellerslie RaceCourse.

Okland! Najlepsze miejsce do powieszenia w Polsce! Jak się rozwijasz, ciesząc się Najlepsze kasyna na bazie gruntów jak również zapierające dech w piersiach Kasyna online PL i mijając czas oglądania tam najpiękniejszych widoków, prawdopodobnie szukasz dobrego miejsca do rozrywki. Jeśli tak jest, Ellerslie Racecourse Jest zdecydowanie właściwe miejsce dla Ciebie!

Ten wyjątkowy centrum rozrywki i wydarzeń oferuje swoim gościom więcej, niż mogli sobie sprawę: wiele różnych wyścigów, w tym święta wyścigów, dni mody, imprezy przedorganizowane, a także imprezy, które możesz zorganizować tam z góry, miejsca do jedzenia i ciesz się różnymi menu z wielką nagrodami, a tyle więcej! Wielokrotność Ellerslie.'s Wydarzenia Z pewnością zachowuje Cię dzień i noc!

Wygląda na to, że nadszedł czas na imprezę!

Zdecydowanie jest! A na Ellerslie Racecourse Każda ze stron jest lepsza niż jakikolwiek inny! To tylko do ciebie, aby wybrać, który (lub te) dołączysz!

Partie świąteczne

Dopóki Santa pochodzi z prezentów, ciesz się wspaniałymi pakietami dla tego wspaniałego sezonu świątecznego! Różne pakiety są sortowane według stylów (koktajl, grill, bufet, premium w formie bufetu), a zatem również ceny za osobę na pokój. Wszystkie pakiety obejmują specjalne menu tematyczne, urządzone stoły zestawy, serwetki świąteczne i krakersy, bezpłatny parking na miejscu, menedżer konta, który byłby zadowolony, aby dać Ci swoją radę i pomoc w planowaniu, dedykowanym przełożonym w dniu, wiele innych wspaniałych korzyści.

Ci z was, którzy zdecydują się rzucić swoje strony między niedzielą a czwartek, będzie również cieszyć się 10% zniżką poza ceną pakietu menu specjalnego! Należy pamiętać, że główna różnica między jednym pakietem do innego jest menu oferowane gościom. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego menu, zapoznaj się z broszurą partii na stronie internetowej.

Napój i specjalne smakołyki

Centrum oferuje swoim gościom szeroką gamę piw, wina i napojów bezalkoholowych, które doskonale pasowałyby do swoich specyficznych wymagań i potrzeb. Podobnie jak oferowane pakiety, jeśli chodzi o napoje, goście mogą wybierać sposób, w jaki pasuje do nich najlepiej, aby cieszyć się dostawami. Opcje stojące przed gościami: pasek gotówkowy, który będzie dostępny podczas imprezy, pakietów napojów, które różnią się od 38 do 60 USD, a można zamówić w żadnym momencie za pośrednictwem menedżera konta, a karta zużycia / bar / bar karta , co pozwala ludziom korzystać z nieograniczonych napojów!

Wesel

Gratulacje! Ellerslie RaceCourse. Jest szczęśliwy, że świętować z tobą twój największy dzień w życiu i zaoferować wiele pakietów, które mogą pasować do wszystkich Twoich potrzeb i życzeń!

Podobnie jak pakiety świąteczne, sześć oferowanych pakietów ślubnych różnią się w ich stylu, a także ich cenie. Tym razem ludzie będą mogli również wybrać platerowane menu, Indian Cruise bufet, a bufet dań kuchni Wyspy Pacyfiku. Dodatkowe oferty Zapraszamy do szczęśliwej pary, aby upamiętnić swój wyjątkowy dzień z unikalnymi pakietami filmowymi.

Wszystkie pakiety obejmują następujące czynności: Wynajem obiektu w pokoju recepcyjnym, urządzone stoły siedzi (maksymalnie 12 osób), parkiet, bezpłatny parking na miejscu, usługi dla stołowego ślubnego, malownicze dla zdjęć, zaprojektowane menu, a Dedykowany przełożony przez cały dzień i twój menedżer konta, który chętnie pomoże Ci w procesie planowania.

Oprócz tego, jeśli zdecydujesz się trzymać ślub między niedzielą a czwartkiem, będziesz cieszyć się, jeszcze raz, 10% zniżki na cenę pakietu (z wyjątkiem świąt państwowych).

Co z zakwaterowaniem?

Nie martw się o to! Ellerslie ma to dla ciebie ukryte! Centrum pracuje we współpracy z niektórymi z najlepszych firm oferujących swoje usługi wokół, a także pozwala cieszyć się uczciwym zniżką podczas rezerwacji przez stronę internetową centrum. Oto kilka miejsc, w których prawdopodobnie chcesz wiedzieć więcej o:

Novotel Auckland Ellerslie.

To 4,5 Gwiazdkowe Premier Place znajduje się w parku, w obszarze, oferując gościom łatwy dostęp i wiele miejsca parkingowego. ten ACACIA Restauracje i bar ogrodowy Oferta wysokiej jakości menu, a Goście będą mogli korzystać z dostępu do WiFi, gdy są tam. The Sky TV i 24 godziny innowacyjne posiłki serwowane na miejscu na pewno pozwalają gościom, że ich wakacje nie mogli być lepszy niż to.

Ibis Auckland Ellerslie.

Położony w samym sercu Greenlane, tuż obok centrum Ellerslie Racecourse i Ellerslie Event Center, Ibis oferuje wspaniałe pokoje, pensjonat, Dostęp do WiFi, telewizji Sky oraz Acacia Restaurants & Garden Bar. W pełni wyposażona gimnazjum jest również częścią transakcji dla klientów tego miejsca i rezerwując za pośrednictwem strony internetowej Centrum, odwiedzający będą mogli cieszyć się 10% zniżką!

Wyścigi

Tęskniłeś za oglądaniem niektórych Wyścigi konne w Polsce? Jeśli tak, nadszedł czas, aby przestać życzyć i zacząć mieć! W tym centrum rozrywkowym będziesz mógł korzystać z wielu wyścigów występujących w wielu przypadkach przez cały rok!

Świąteczne rasy

To prawie tutaj, a teraz możesz się z tym cieszyć! Wyścig będzie miał miejsce w sobotę, 28 listopadath. 2015, kiedy będzie obsługiwana będzie dużo pysznych jedzenia, a pokaz muzyki na żywo zostanie rzucony!

Wstęp ogólny jest bezpłatny, a wszyscy goście zostaną powitani do zwycięskiego postu po zakończeniu wydarzenia. Dodatkowo, magazyn oczu będzie oferujący gościom szansę zabrać do domu z nimi 2500 $ wartości nagród, a także zobaczyć Alysha Brownedebrity, Lea Worth - Fashionistka i Di Goldsworthy, który jest długą ikoną wyścigową, na imprezie!

Bramy otworzą się o godzinie 11:00, podczas gdy opcje gościnności będą otwarte o 11:30. 12:25 jest czas, w którym rozpocznie się pierwszy wyścig, a całe wydarzenie będzie kontynuować do 20:30. Ostatni, ale rodzice będą mogli cieszyć się bezpłatną rozrywką dla dzieci oferowanych na miejscu.