Recenzja Alexandra Park

Auckland jest znany od bardzo długo, aż jako jeden z najbardziej ryzykownych obszarów PL. Z wysokiej jakości kasynami, zabawnymi miejscami dla każdej przyczyny i pięknych widoków, nic nie jest coraz bardziej przyciągane do tego obszaru. Jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc Auckland jest bez wątpienia, Wydarzenia Alexandra Park. który służy jako jeden z najlepszych Miejsce wydarzeń PL.. Podczas uczęszczania do Aleksandra Park, odwiedzający będą mogli cieszyć się konkursami wyścigów konnych, wspaniały bar sportowy i knajpkę, zabawne centrum funkcyjne, olśniewające rozwiązania mieszkalne, specjalne świąteczne wydarzenia, a tyle więcej! Na pewno nic dziwnego. Możliwości cieszyć się tutaj po prostu nigdy się nie kończą!

Opowiedz mi o rasach!

Konie są gotowe i ustawione dla ciebie i twojej rodziny i przyjaciół! Dołącz do tłumu w piątek, 20 listopadath. (lub jakakolwiek inna wyścig. Sprawdź stronę internetową parku oferowanych na stronie internetowej wyścigów) i ciesz się bezpłatnym parkingiem, bezpłatnym wejściem, darmowym racebookiem, a nawet darmową rozrywką!

Uważany za jedną z najważniejszych utworów wyścigowych na całym świecie, wiadomo, że Aleksandra Park posiada ekscytujące i zabawne wyścigi i wydarzenia, z którymi goście mogą się cieszyć. Jednak zabawa na pewno nie skończyła się na polu wyścigu! Położony w pięknej Greenlane, park jest również znany z bycia renomowanym piastą rozrywkową, rekreacją i sportami. Jesteś ciepło przywitani, aby cieszyć się atmosferą!

Podczas wyścigów sami specjalne bonusy będą oferowane właścicielom i trenerom koni, a odwiedzający będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o kierowcom, sprawdzając stronę internetową. Więcej informacji na temat wyścigów i wszystkich ofert specjalnych można znaleźć na stronie internetowej Aleksandra Park Strona internetowa.

Świąteczne rasy

Wyścigi samodzielnie, są już wystarczająco wyjątkowe. Jednakże, jak zbliżamy się do bardzo wyjątkowego czasu roku, nadszedł czas, aby zepsuć miłośników Alexandra Park, którzy po prostu chcą cieszyć się bardziej z najdroższymi ludźmi, gdzie najbardziej lubią najbardziej.

Wyścigi te będą miały miejsce w wielu terminach w listopadzie i grudniu. W listopadzie zapraszamy do dołączenia do 13th., 20.th.i 27.th.i w grudniu odpowiednie daty są 4th.. 11.th.i 18.th.. 22 grudniand. będzie dzień obiadowy. Jest ciepło zalecany do rezerwacji z wyprzedzeniem, ponieważ Siedzi są zarezerwowane z góry szybko i aż do święta zostaną usunięte na pewno!

Możesz przejść do strony internetowej, aby sprawdzić, które daty i godziny są już wyprzedane.

Bar sportowy

Głodny? Spragniony? Uczęszczający do barze Alexa i Knajpkę jest najlepszym sposobem na cieszenie się o wiele więcej niż jakikolwiek regularny bar sportowy i kawiarnię. Ten bar oferuje swoim klientom zmienne przestrzenie do powieszenia, gdzie ludzie będą mogli cieszyć się obszarem, roomie gier, prywatną przestrzeń funkcyjną, dziedziniec i tyle więcej! Przy tak wielu oferowanych opcjach, nie ma absolutnie bez wątpienia gracze będą mogli znaleźć coś zabawy do odnoszenia się i cieszyć się! Wejdź w dowolnym dniu tygodnia, od 7 rano! Szczęśliwe godziny miejsca są w poniedziałek do piątku, 17:30 do 18:30!

Oferty mieszkalne - specjalne smakołyki

Wiele rzeczy można uwzględnić, aby uczynić Auckland takiego specjalnego miejsca dla wszystkich odwiedzających. Jednym z najważniejszych powodów Auckland jest takie miejsce, jest to bardziej niż szanowana oferta zakwaterowania. Goście korzystający z wakacji w tym miejscu będą mogli cieszyć się pięknymi wzorami i stylizacji.

Bogaty krajobraz apartamentów projektantów, penthousy i domów miejskich pozwolą tym, którzy życzą, aby zrelaksować się trochę od wibracyjnej atmosfery miasta i do narysowania do życia wsi i poglądów.

W całej wiosce dynamiczna seria drobnych urządzonych budynków jest ustawiona w taki sposób, w jaki mieszkańcy mogą wygodnie korzystać z powietrza, słońca i światła słonecznego, które są bogato energetyzowane przez kulturę detaliczną i kawiarni w miejscu.

Każdy z wymienionych budynków ma inny wyraz i aspekt, a także zupełnie inne unikalne doświadczenie salonowe i żywego na świeżym powietrzu.

Ci, którzy są rzeczywiście zainteresowani nieco długami, a nawet zamieszkują w Auckland przez dłuższą chwilę, będą szybko narażone na dużą pracę - saldo rekreacyjne. Park oferuje intymne, energiczne doświadczenie z duchem wielkiej witalności. Żywych kwadratów i otwarte przestrzenie w tym miejscu tworzą wyjątkowy scalanie kultury, sztuki publicznej i trwającej działalności. Nic dziwnego, że ludzie po prostu nie mogą mieć dość tego miejsca.

Centrum funkcyjne Alexandra.

Obszar ten jest idealny na specjalne wydarzenia, a jako takie, oferuje również najwygodniejszą możliwą platformę! Pokoje w parku mogą pomieścić od 4 do 1000 osób, dzięki czemu możesz stworzyć swoje prywatne lub korporacyjne wydarzenie, wiedząc, że przestrzeń nigdy nie będzie problemem.

Oprócz tego, upewnij się, że wszystkie wymagania audio - wizualne, w tym płyty DVD, ekrany, systemy PA, projektory, ekrany, bezprzewodowy szerokopasmowy (aby zawsze być online) A nawet mikrofony zostaną dostarczone do Ciebie.

Zapewnią się również pakiety menu i napojów, aby pokryć wszystkie Twoje potrzeby najlepszy możliwy sposób. Pakiety te obejmują doskonałe rano i popołudniowe herbaty, szeroki wybór kanapek, a nawet obiady za pośrednictwem specjalnych koktajli. Doskonałe bufety, a nawet formalne kolacje będą oferowane.

Różne pakiety to: dzienne pakiety delegata, funkcja szkolna, wesela i konferencja wielorodzinna. Pierwsze garnitury najlepiej dla tych, którzy są zainteresowani jakiejś wysokiej jakości lokalizacji dla swoich pracowników / partnerów i chcą znaleźć godne miejsce na taki ważny wydarzenie. Drugi można nazywać "piłkami szkolnymi", ale oprócz oferowania miejsca na niezapomniane doświadczenie szkolne, służy również jako dobre miejsce do trwających nagród sportów, podniesienie funduszy na różne przyczyny i ciesząc się swoimi obiadami. Pakiet ślubny może być klasycznym lub indyjskimi (w celu uzyskania dalszych informacji, sprawdź stronę internetową), a pakiet konferencyjny MULTIn oferuje również formalne miejsce na imprezy biznesowe.