Wypróbuj ruletkę online

Polskaers stają się coraz bardziej świadomi w dniu wielu wyborów gry, innych niż Pokies, mają Kasyna online. Tutaj omówimy Roulette Online Au.

Rodzaje ruletki online

Istnieją trzy podstawowe typy Ruletka online.: Amerykańska ruletka, europejska ruletka i ruletka francuska. Główną różnicą między amerykańską ruletką a pozostałymi dwoma jest to, że w amerykańskiej ruletce znajdują się dwie liczby ZED: 0 i 00. Istnienie 00 sprawia, że krawędź domu około 5,5%. Wyeliminując 00, krawędź domu w europejskiej ruletce spada do około 2,5%.

Wiele kasyn online oferuje ruletkę amerykańską i europejską; Kiedy masz wybór, oczywiście powinieneś grać w wersji europejskiej! Europejski i francuski są bardzo podobnymi typami ruletki online, ale krawędź domu w ruletce francuskiej jest blisko 1,25%!

Wskazówki do ruletki

Biorąc pod uwagę, że prawie wszyscy gracze Real Money Roulette., robi dużą różnicę, jeśli grasz w europejską ruletkę lub francuski nad europejską ruletką! To tylko jedna z kilku wskazówek, aby wygrać dolary grające w ruletce online.

Ale zanim omówimy strategię, backtrack trochę i zacznij od podstaw.

Stół ruletki

Jest to standardowy stół amerykański ruletki. Wersje europejskie i francuskie nie mają 00!

Zakłady w Roulette.

Linia sprawia, że zakład

Perdę, aby porozmawiać o tej sekundzie naszych wskazówek, aby wygrać dolary bawiące się w ruletce online. Istnieje wiele zakładów w ruletce online, która wymaga umieszczenia chip na linii. Linia, na której umieścisz, określa swój zakład! Dowiedz się tutaj zakładów i ostrożnie umieść swoje frytki, gdy grasz w Roulette Online Au.

Więcej zakładów ruletkowych.

Zakłady sprzeczne

Niektóre zakłady zaprzeczają się nawzajem i należy go unikać. Jednym z dziwnych zjawisk ruletki jest to, że gracze pozwalają zakładowi, którzy są zadowoleni i robią pewne zakłady, które są sprzeczne z innymi. Na przykład, jeśli umieścisz zakład na pierwszą kolumnę, 1-34, nie należy wykonywać zakładu na żadnych liczb w pozostałych dwóch kolumnach! Możesz użyć pierwszej kolumny, aby również wykonać zakład cztery lub sześciu numerów, zakładu pary lub zakładu numeru.

Nie ma też sensu w tworzeniu zakładu na 1św 12, a następnie w pierwszej kolumnie.

Jak grasz w ruletkę online, przyjdziesz automatycznie, gdy dwa zakłady są sprzeczne. W końcu nie grasz w prawdziwej ruletce na rzecz domu!

Więcej o typach ruletki online

Powinien być jasny, że obecność 00 daje dom dużą przewagę. Graj w ruletkę europejską lub francuską, kiedy możesz! Jedyną różnicą między europejską i amerykańską ruletką jest nieobecność lub obecność 00. Ruletka francuska ma dwie znaczące różnice, które obniżają krawędź domu o około połowę!

O francuskiej ruletce.

Te dwie różnice w francuskiej ruletce faktycznie zaprzeczają się nawzajem, więc każda francuska gra ruletki będzie oferować tylko jeden. Stosują się, gdy dokonałeś zakładu 1-1.

W zmienności La Partage, wracasz do połowy zakładu, jeśli stracisz zakład 1-1.

W wersji EN Prison tracenie 1-1 zakład jest "poddany kwarantannie" przez następny spin. Jeśli wtedy wygrasz, masz swój zakład z powrotem; Jeśli stracisz po raz drugi, stracisz zakład kwarantanny.

Statystycznie te dwie wersje ruletki francuskiej są takie same, ale niektórzy gracze kochają La Partage i niektórzy gracze kochają więzienie.

Najwyraźniej. W obu przypadkach krawędź domowa jest zmniejszona do około 1,25% w francuskiej ruletce.

Ruletka online.

Roulette Online Au to gra w górę i nadchodząca kasyna. Polskaers nadal wolą poker, blackjack i pokera wideo, ale liczba rosnących próbuje i cieszy się prawdziwą ruletką. Mamy nadzieję, że krótka dyskusja na temat typów ruletki online w połączeniu z naszymi wskazówkami, aby wygrać dolary, grając w ruletkę online, będzie zachęcić do wypróbowania ruletki online!